УкраїнськаРусский
Головна Кремінщина Оздоровлення Оздоровлення

Оздоровлення

Оздоровлення
В Кремінському районі багато уваги приділяється фізкультурно-спортивному руху.
Оздоровлення
Для дітей та юнацтва створені спортивні секції з велоспорту, вільної боротьби, футболу, волейболу, легкої атлетики, боксу, важкої атлетики, мотоциклетного спорту та картингу.
Оздоровлення
В районі розташований Кремінський філіал Центру Олімпійської підготовки “Оліпм-Спорт”. В Центрі проходять навчально-тренувальну підготовку провідні спортсмени Луганщини та України з п'ятиборства, футболу, волейболу, гімнастики та єдиноборства. В різні часи в Центрі тренувались чемпіони та призери олімпійських та світових змагань: Сергій Бубка, Ольга та Віктор Бризгини, Ірина Янович, Володимир Рибін, Ігор Маліков, Юрій Агарков. Під керівництвом заслуженого тренера України Рими Старостіної на базі постійно тренуються чемпіони та призери світових та параолімпійських змагань: Олександр Дорошенко, Оксана Кречуняк, Оксана Шетелева.
Оздоровлення
В районі щорічно організують меморіал з велоспорту пам'яті заслуженого тренера України М.І.Кошелева. Також проводять першості, чемпіонати та турніри з різних видів спорту - футболу, волейболу, баскетболу, шахів, шашок, настільного тенісу, легкої атлетики та арм-спорту, шкільні та юначі спартакіади, спартакіади медичних та педагогічних працівників.
Оздоровлення
Заповідні лісові масиви Кремінщини та сприятливий клімат створили всі умови для відпочинку та оздоровлення дорослих та дітей.
Протягом всього року приймає на оздоровлення ДП санаторій “Озерний”. Він розташований в заповідному лісовому масиві біля м. Кремінна, де створені умови для використання всіх видів кліматолікування.
піонерський табір
В санаторію є реабілітаційні відділення для хворих після гострого інфаркту міокарда, осіб, які приймали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС. Також лікують хвороби органів системи кровообігу, дихання, нервової та кістково - м'язової систем. До послуг відпочиваючих є тенісні корти, спортивні майданчики, тренажерний зал, сауна, басейн, більярд, човнова станція, будинок культури, відео зал та бібліотека.

На території санаторію “Озерний” є база відпочинку елінг ”Сосновий Бор”.
Дитячий оздоровчий центр “Мрія” розташований в мальовничому куточку соснового бору, де діти можуть оздоровлюваться та відпочивати протягом всього року.
піонерський табір
Для дітей влаштований басейн, постійно організують конкурси, фестивалі та розважальні програми, проводять туристичні походи по Кремінським лісам, на байдарках по озерам та річкам району.
піонерський табір
Літня база відпочинку “Лісна галявина” приймає дітлахів для організації літних таборів, проведення змагань та зльотів дитячих туристичних клубів.
 
Поделиться с друзьями:
Опитування
Чи подобається Вам активний відпочинок?
 
Випадкове зображення
201.jpg

Яндекс.Метрика

Дом отдыха Уголек