УкраїнськаРусский
Головна Кремінщина Культура Культурне розмаїття та мистецтво

Культурне розмаїття та мистецтво

Культура
На Кремінщині створені сприятливі умови для розвитку особистості - для дітей та дорослих відкрито багато закладів культури та дозвілля - є будинок творчості дітей та юнацтва, дитяча художня школа, дитяча музична школа, центр дозвілля, працюють клуби юних техніків, авіа- і авто- любителів, екологів, молодіжна театральна студія та дитяча дизайн-студія Комільфо”.
Культура
16 творчим колективам району присвоєні звання народних” - вони на протязі багатьох років представляють Кремінщину та свої творчі здобутки на обласних й всеукраїнських конкурсах та фестивалях.
Культура
Найбільш відомі клективи - Народний хор ветеранів війни та праці Фронтовичка”, народний ансамбль танцю Світанок”, народний вокальний ансамбль Калинонька”, народний ансамбль російської пісні Сударушка”, народний ансамбль Чайка Співоча”, дитячий зразковий ансамбль Камертон” та Джаз Барбі”.
В районі традиційно проводять обласний фестиваль Грай гармонь”. Щорічно відбувається фестиваль композиторів та поетів Кремінщини, літературні читання та творчі зустрічі.
Мистецтво
Багато уваги приділяється відродженню традиційних етнічних та релігійних свят
В селищних клубах району постійно проводять посиденьки, вечорниці, на яких збираються люди різних поколінь і більш старше покоління передає молоді свою мудрість, традиції та любов до рідного краю.
Культура
Масово урочисто та театралі зовано святкують Різдво Христове, Масляну, Великдень, Троїцю, Івана Купала, Петра і Павла, Спаса, а в осені - свято урожаю Обжинки”.
Культура
Всі державні свята святкується з урочистими подіями та народними концертами на головній площі міста.
На день незалежності України обладнують місто майстрів, де кожна громада району представляє, вироби декоративно-прикладного мистецтва вишиванки, вироби із плетіння лози, різьби по дереву, глиняні та м'які іграшки, посуд.
Культура
Проводять конкурсні виставки на здобуття перемоги у номінаціях Кращий букет”, Краща вишиванка”, Найбільші дари природи”.


 
Поделиться с друзьями:
Опитування
Чи подобається Вам активний відпочинок?
 
Випадкове зображення
priroda_1.jpg

Яндекс.Метрика

Дом отдыха Уголек