УкраїнськаРусский
Головна Пейнтбол

Пейнтбол

Правила чемпіонату

Правила серії "Українська Пейнтбольна Ліга Трійок"

Детальніше...

 

Що таке пейнтбол

Пейнтбол - технічна спортивна гра з розряду екстремальних, що імітує швидкоплинні вогняні контакти на обмеженому просторі. Для такої імітації використовується спеціальний пневматичний пристрій (маркер) і желатинові кульки з фарбою. Ігри проводяться на лісах або відкритих полях, приміщеннях, з природними або штучними перешкодами і укриттями. Розрізняють пейнтбол як вид відпочинку - для всіх охочих, як спосіб тренування - для охоронців, поліцейських або спецназу і як спорт - для турнірних команд. Поодинці або командою (від 3-х і більш за чоловік), по різних сценаріях у присутності суддів. Гра зазвичай триває до 20 хвилин, за ігровий день можна встигнути зіграти 10-15 разів.

Детальніше...

Але і граючи постійно в одному і тому ж місці нудьгувати не доведеться - ми запропонуємо Вам безліч різноманітних ігрових сценаріїв.

Детальніше...

 

Поради новачкам

Неправильний вибір позиції.

Новачки думають, що спочатку потрібно захистити себе, і тільки потім ставати загрозою супротивникові. Вони вибирають найтовще дерево, або найбільший бункер, до якого найпростіше добігти і довго там ховатися. При цьому вони не бачать ні поля, ні розвитку гри, не здатні ні підтримати товаришів, ні повідомляти їм яку або інформацію. Вони думають, що сидять в засідці. Новачки, які ломляться в атаку, підходять дуже близько до супротивника, потрапляють під шквальний вогонь з декількох позицій відразу і вимушені ховатися за перше укриття, що попалося. Вони навіть не можуть стріляти у відповідь, щоб поліпшити ситуацію, і не просять допомоги у товаришів по команді. У результаті першими виходять з ігрового поля, повністю покриті фарбою "атакуючі" новачки, а за ними наступає чергу і новачків "із засідки"

Детальніше...

Детальніше...

 

Тактика та виверти

Тільки кіногерой Рембо може перемогти один, а ви - ні. Вам буде потрібна підтримка і кращий спосіб отримати її - грати у парі. Ви не любите математику? Але ви полюбите це: 2 > 1+1.

Детальніше...

Спочатку ви взаємодіятимете як окрема група. Як тільки ви відчуєте невимушеність в грі вас з вашим приятелем, Ви зіграватиметеся з іншими парами, поки не сформуєте команду.

Ми пропонуємо декілька тактичних прийомів.

Детальніше...

 

Сценарії ігри пейнтбол

Пропонуємо до вашої уваги декілька сценаріїв проведення ігри у пейнтбол.

Детальніше...

 
Опитування
Чи подобається Вам активний відпочинок?
 
Випадкове зображення
84.jpg

Яндекс.Метрика

Дом отдыха Уголек