УкраїнськаРусский
Головна Піші походи Маршрут 4

Маршрут 4

Тривалість - 1 доба
Протяжність - 15 км.
Число туристів в одній групі - до 20 чол.
Дата виходу - по формуванню групи.

План проходження траси

День Час Ділянка траси Км. Спосіб пересування
1 8:00 Кремінна площа Червона Піший
1 8:30 Музей - гирло річки Кремянки Піший
1 9:30 Гирло Кремянки – р. Червона Піший
1 10:00 Міст – Комсомольське лісництво – стадіон. Піший
1 11:30 Стадіон - церква, школи - інтернат №2 і №1 Піший
1 12:30 Привал Піший
1 13:30 Школи - інтернат - центральна садиба лісогосподарства Піший
1 14:30 Садиба лісогосподарства- Дубовий гай №1 Піший
1 15:00 Дубовий гай -1 - водокачка Піший
1 15:30 Водокачка – Дубовий гай -2
1 16-17 Дубовий гай -2 – р.Кремянка екологічно чисте джерело в районі пл.Петровська
1 18:00 пл.Петровская – пл.Червона

 

_ _
Опис маршруту
Наш шлях в славному місті шахтарів, меблярів, працівників лісового і сільського господарства, перлини Донбасу почнемо з Червоної площі.
На Червоній площі в історичному минулому знаходилася церква, де в даний час проходить автомобільна дорога. Зараз тут знаходяться такі історичні пам'ятники, як пам'ятник В.І.Леніну в стінах палацу дозвілля знаходиться капсула майбутньому потомству, а точніше тим, хто житиме в 2017 році.
Наш народ пам'ятає тих, хто захищав людей від німецько-фашистських загарбників, їх імена більше 1124 нанесені на бетонних плитах. Напроти цього пам'ятника знаходиться дві стіни афганцям і 15 чорнобильців. Все це оточено квітниками і деревами.
Ближче до заплави знаходиться музей Кремінщини і партизанська землянка. Рухаємося на схід і підходимо до гирла річки, яка дала назву нашому місту Кремінна. По заплаві річки Червоної підходимо до красеня мосту через річку, який має зв'язок з р. Рубіжнє та іншими містами.
Подальший наш шлях проходить по лісових масивах Комсомольського лісництва в західному напрямі. На нашому шляху в основному соснова рослинність, озера і безліч боліт. Можемо відвідати гордість Кремінщини, та і Луганщини теж, – це стадіон, де проходили підготовку до олімпійських ігор Сергій Бубка, Авдєєнко, Бризгіни (чоловік і дружина), параолімпійці, футбольні і волейбольні команди. На цьому стадіоні багато жителів Кременщини оздоровлюються і займаються спортом.
Подальший шлях по лісових масивах цей зміст краса природи і духовне лікування.
На шляху знаходитимуться дві школи - інтернат №2 і №1 де діти одержують, як оздоровлення, так і навчання.
На центральній садибі лісогосподарства ми з вами відвідаємо музей природи, а біля контори ознайомимося з пам'ятником воїнам лісгоспа учасникам Великої Вітчизняної війни. Через 150 метрів нас зустрінуть пам'ятники природи «Дубовий гай» з віковими дубами, ще один пам'ятник воїнами Великої Вітчизняної війни, садіння з цілющими водами, водокачка. Подальший наш шлях пройде по заплаві річечки Кремінна, де ми зможемо подивитися місця екологічно чистого району нашого міста.

Записатися в групу можна, зробивши замовлення нашому менеджеру.
 
Поделиться с друзьями:
Опитування
Чи подобається Вам активний відпочинок?
 
Випадкове зображення
55.jpg

Яндекс.Метрика

Дом отдыха Уголек