УкраїнськаРусский
Головна Піші походи Маршрут 5

Маршрут 5

Тривалість - 3 доби
Протяжність - 25 км. 
Число туристів в одній групі - до 20 чол.
Дата виходу - по формуванню групи.

План проходження траси  

 ДеньЧас Ділянка траси  Км. Спосіб пересування 
8:00 Кремінна-Дубовий гай  Піший
19:00Дубовий гай - Веригінське ліс-во Піший 
112:00Веригінське – 52-й,53-й,54-й,145-й квар Піший
114:00145-й квартал Привал з ночівлею
210:00 145кв. – Серебрянське лісництво Піший
212:00Серебрянськоє лісництво Привал з ночівлею
310:00Серебрянськоє лісництво Піший
312:00Зупинка на привал по дорозі Обід Піший
314:00Тримаємо шлях на Кремінну Піший
316:00Кремінна  

Опис маршруту 
Похід пропонуємо почати з пам'ятника природи, гордості Кремінної «Дубового гаю». Пам'ятник природи розташований в південній частині міста, в 12-му і 13-му кварталі Комсомольського лісництва. На щастя відроджується в цьому пам'ятнику природи спів птахів і легке граціозне пересування білок. У гаї на зміну «патріархам» погано підростають молоді дублення, липи, клени, різні види жимолості, бирючини і інших квітучих чагарників. У роки Великої Вітчизняної війни дубовий гай, вірно, служив людям. Під час важких липневих боїв 1992 роки під кронами дубів і лип розташований польовий фронтовий госпіталь. В даний час під кронами дубів, на братських могилах загиблим воїнам встановлені пам'ятники. Рекомендуємо пройти декілька сотів метрів на схід, спустимося в балку до р. Кремянка і відвідати насосну станцію «Дубового гаю» з чистою, цінною, прекрасною водою, якою на жаль дуже мало дістається жителям нашого міста.

Коли ми заправилися водою з цього джерела, нам і в шлях пора по Кремінським лісах (Веригінського, Серебрянського і Комсомольського лісництв).
Красиві наші Кремінські ліси у будь-який час роки. Розкинулися вони з усіх боків нашого населеного пункту. Це найбільший масив Луганщини. Перші посадки дерев в Кремінському бору зроблені ще в 1844 році.
Величаві вікові сосни ще збереглися у Веригінському і Комсомольському лісництві, де проходитиме наш маршрут. Багатьом деревам більше 150 років. Пам'ять народна донесла до нас назви окремих урочищ Белоусовая садка. Це вони перші створювали зелені оазиси серед піщаних горбів природної арени.
Унікальна посадка буде на нашому шляху сосни звичайної в кварталах 52-м, 53-м, 54-м і 145-м Верігинського лісництва. Це дерева посаджені більше 150 років тому, піднялися на висоту більше 30 метрів. Ділянки цієї сосни віднесені до пам'ятників природи, знаходяться (згідно із законом) під охороною.
Дорогий і любий серцю кожної людини ліс. Ліс з його фауною і флорою, його озерами і болотами і т.д.
У багато разів дорожче він тут у нас, де його все ж таки мало і він так потрібен людям.
Ліс з його водоймищами, рослинами і тваринним світом, пам'ятниками природи, пам'ятниками людям Великої Вітчизняної війни – значний, природний чинник захисту повітряного і водного басейну, що дає живим змогу пам'ятати про ті важкі дні 1942 – 1943р, що забрали тисячі життів як жителів Кременщини, так і людей нашої країни.
Ліс виконує так само важливі санітарно – гігієнічні і естетичні функції. Побудована здравниця в наших лісах для людей, що приїжджають зі всіх куточків до нас відпочивати . Це говорить, що ліс має величезне значення в житті людини.
Ліси, так само, як і озера, моря і річки, - краща прикраса землі, її прекрасний святковий наряд.
ЧИСТЕ ПОВІТРЯ І КРАСА ПРИРОДИ:
- Це наш шлях до оздоровлення !!!
- Це наш шлях до пізнання !!!
- Це наш шлях до спілкування!!!
- Це наш шлях до любові рідного краю!!!
- Це наш шлях до вічного і прекрасного!!!

Записатися в групу можна, зробивши замовлення нашому менеджеру.
 
Поделиться с друзьями:
Опитування
Чи подобається Вам активний відпочинок?
 
Випадкове зображення
31.jpg

Яндекс.Метрика

Дом отдыха Уголек