УкраїнськаРусский
Головна Велосипедні походи Маршрут 11

Маршрут 11

Тривалість - 2 доби
Протяжність - 20 км.
Число туристів в одній групі - до 20 чол.
Дата виходу - по формуванню групи.
План проходження траси
День Час Ділянка траси Км. Спосіб пересування
1 8:00 Кремінна – Дубовий гай Велопохід
1 9:00 Дубовий гай - Веригінське ліс-во
Велопохід
1 12:00 Верігинське – 52-й,53-й,54-й,145-й квартал Велопохід
1 14:00 145-й квартал Велопохід
1 15:00 145кв. – Серебрянське лісництво Велопохід
1 18:00 Серебрянське лісництво Привал з ночівлею
2 10:00 Серебрянське ліс-во - Веригінське
Велопохід
2 12:00 Веригінське ліс-во – Дубовий гай
Велопохід
2 14:00 Дубовий гай – Кремінна Велопохід
2 16:00 Кремінна Велопохід
Опис маршруту
Похід пропонуємо почати з пам'ятника природи, гордісті Кремінної «Дубового гаю». Пам'ятник природи розташований в південній частині міста, в 12-му і 13-му кварталі Комсомольського лісництва. На щастя, відроджується в цьому пам'ятнику природи спів птахів і легке граціозне пересування білок. У гаї на зміну «патріархам» дуже погано підростають молоді дубки, липи, клени, різні види жимолості, бирючини і інших квітучих чагарників. У роки Великої Вітчизняної війни дубовий гай вірно служив людям. Під час важких липневих боїв 1992 роки під кронами дубів і лип розташований польовий фронтовий госпіталь. В даний час під кронами дубів, на братських могилах загиблим воїнам встановлені пам'ятники. Рекомендуємо пройти декілька сотів метрів на схід. Спустимося в балку до р. Крем`янка і відвідаємо насосну станцію «Дубового гаю» з чистою, цінною, прекрасною водою, якої на жаль дуже мало дістається жителям нашого міста.
Коли ми заправилися водою з цього джерела, нам і в пора в дорогу по Кремінським лісах (Веригінського, Серебрянського і Комсомольського лісництв).
Красиві Кремінські ліси у будь-який час року. Розкинулися вони з усіх боків нашого населеного пункту. Це найкрупніший масив Луганщини. Перші насадки дерев в Кремінському бору зроблені ще в 1844 році.
Величаві вікові сосни ще збереглися у Веригінському та Комсомольському лісництві, де проходитиме наш маршрут. Багатьом деревам більше 150 років. Пам'ять народна донесла до нас назви окремих урочищ - Белоусовая садка. Це вони перші створювали зелені оазиси серед піщаних горбів природної арени.
Унікальна посадка буде на нашому шляху сосни звичайної в кварталах 52-м, 53-м, 54-м і 145-м Верігинського лісництва. Ці дерева посаджені більше 150 років народ, піднялися на висоту більше 30 метрів. Ділянки цієї сосни віднесені до пам'ятників природи, знаходяться (згідно із законом) під охороною.
Дорогий і любий серцю кожної людини ліс. Ліс з його фауною і флорою, його озерами і болотами і т.д.
У багато разів дорожче він тут у нас, де його все ж таки мало і він так потрібен людям.
Ліс з його водоймищами, рослинами і тваринним світом, пам'ятниками природи, пам'ятниками людям Великої Вітчизняної війни – значний, природний чинник захисту повітряного і водного басейну, що дає живим змогу пам'ятати про ті важкі дні 1942 – 1943р, що забрали тисячі життів як жителів Кременщини, так і людей нашої країни.
Ліс виконує так само важливі санітарно – гігієнічні і естетичні функції. Побудована здравниця в наших лісах для людей, що приїжджають зі всіх куточків до нас відпочивати . Це говорить, що ліс має величезне значення в житті людини.
Ліси, так само, як і озера, моря і річки, - краща прикраса землі, її прекрасний святковий наряд.
ЧИСТЕ ПОВІТРЯ І КРАСА ПРИРОДИ:
- Це наш шлях до оздоровлення !!!
- Це наш шлях до пізнання !!!
- Це наш шлях до спілкування!!!
- Це наш шлях до любові рідного краю!!!
- Це наш шлях до вічного і прекрасного!!!

Записатися в групу можна, зробивши замовлення нашому менеджеру.

 
Поделиться с друзьями:
Опитування
Чи подобається Вам активний відпочинок?
 
Випадкове зображення
p7035783_2.jpg

Яндекс.Метрика

Дом отдыха Уголек